birmilyondostolacak 0 Takipçi | 90 Takip
Kategorilerim

SEVGİ

Diğer İçeriklerim (5)
Tüm içeriklerim
Takipçilerim (0)
13 11 2014

SEVGİ BAHÇELERİ

SEVGİ BAHÇELERİ |  görsel 1
https://www.facebook.com/pages/BİR-Milyon-Dostumuz-OLSUN/
 
sevdiklerimiz bizi görebilseler.
 
SİZLERE BU SAYFALARDA SEVGİ DOLU VE UMUT VEREN YAZILAR YAZMAK İSTERİM. TABİİ YORUMLARINIZLA DESTEK OLACAĞINIZA DA EMİNİM...
 
Müminler birbirlerine kardeştir.
 Bayramlar kardeşler şenlensin diye yaratıldı, derler.
Kardeşlik öyle birşeydir ki:
  kardeşiniz cana  candır. 
En yakın ilk akrabandır. Anne ve babandan bile yakındır. 
Karaciğer,böbrek, ilik  yedeğindir. Onları sana seve seve verir. Fakat para konusu biraz hassas.Bir bulmaca gibidir para işi. Allahu Teala kardeşi, kardeş yaratmış, keseyi, ayrı yaratmış. Ev, araba ve eşya paylaşılıyor da, para  pek paylaşılmıyor. gene de iyi ki bir kardeşimiz var be.. 
BU 13 KASIM 2014 PERŞEMBE GÜNÜ
Bütün kardeşlerimizin Bayramları olsun. 
Bu yazıyı okuyan tüm kardeşlerime hayırlı bayramlar dilerim. Eğer çeşitli nedenlerle, birbirlerine kırıldılarsa, işte önlerine fırsat geldi. Koşar  adımlarla, uçsunlar kardeşlerine... Öyle telefonla falan değil. Facebooktan da değil. Bizzat yüzyüze görüşmek için hızlı adımlarla koşsunlar; kardeşler birbirlerine... Sarılsınlar. Koklaşsınlar. Bir daha da bu kahrolası dargınlığı yaşamamak için söz versinler. Hatta ant içsinler...
Kardeş kardeşi bıçaklamış, dönmüş kendi kucaklamış... Demirin keskin tarafıyla değil de sözün sert yanıyla üzdülerse birbirlerini, yumuşak mis kokulu bir gül gibi koşsunlar. Kardeşler sarmaş dolaş olsunlar.
Dostluk için önce kardeş olmak gerek. Bugünden sonra sevgi bahçesinde, elele dolaşan çocuklar gibi şen ve şakrak olacağız.
ÇÜNKÜ BU YAZI SEVGİ DOLU YÜREKLERİMİZE UMUT OLDU.

0
0
0
Yorum Yaz